ЗДОРОВЕ СЕРЦЕ

CHECK-UP. Медогляди та якісне лікування

Здорове серце — основа життя, запорука довголіття.

Любіть себе, піклуйтеся про себе. А ми даємо Вам можливість впевнитись, що все гаразд.

А у разі необхідності — допоможемо зробити якісне лікування доступним.

від 10000 грн до 90000 грн
Страхова сума
без обмежень
Вік Застрахованих осіб
6 місяців
Строк дії Договору
одноразово
Сплата страхового платежу

Переваги продукту

 • Отримання комплексу обстежень по КАРДІОЛОГІЇ, необхідних для виявлення / запобігання захворювання і подальшого його лікування.
 • Економія часу: без візиту до сімейного лікаря та без очікування в черзі в поліклініках.
 • Фіксація ціни на комплекс обстеження на 6 місяців.
 • Знижка на будь-які медичні послуги від СК «ПРОВІДНА» в приватних клініках м. Київ за Програмою лояльності.
 • Знижка на будь-які медичні препарати від СК «ПРОВІДНА» в мережі «Аптека доброго дня» і «Перша соціальна аптека» за Програмою лояльності.
 • Цілодобовий супровід застрахованих осіб лікарями Медичного асистансу:
  • Консалтингові послуги по вибору ЛПУ, аптечного пункту згідно місця знаходження Застрахованої особи.
  • Консультації з приводу спеціальності та кваліфікації лікаря, прийому ліків, підготовки до консультацій вузькопрофільних спеціалістів іншої спеціалізації, ніж гінекологія, та до проведення інструментальних досліджень та здачі аналізів.
  • Надання рекомендацій щодо протипоказань та побічних дій при прийомі медичних препаратів.
  • Консалтингові послуги щодо пошуку клініки, лікаря будь-якої спеціалізації та організація консультації необхідного спеціаліста (в т.ч. збір анамнеза) по запиту Застрахованої особи.

 • Цілодобове надання дистанційних консультацій лікарів за формами стандартних клінічних протоколів «Лікар Online» щодо:
  • первинної допомоги в екстрених ситуаціях; підготовки до обстеження; результатів досліджень та обстежень; профілактики здоров’я; догляду за дитиною; отримання альтернативних консультацій «Второе мнение».

Перелік медичних послуг

 • Невідкладна медична допомога при гострому серцево-судинному захворюванні
 • Консультація лікаря-КАРДІОЛОГА
 • Діагностичні та лабораторні дослідження
 • Дистанційні консультації лікаря 24/7 (Лікар Online)

Конкретний перелік медичних послуг визначається залежно від обраного класу страхування.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Піклуючись про здоров’я українців, ПРОВІДНА запустила низку програм медичного страхування, спрямованих на виявлення та попередження захворювань на ранніх стадіях.

Придбавши check-up програму, Ви можете отримати консультації вузькопрофільних фахівців, пройти комплексне медичне обстеження та, при необхідності, якісне лікування у найкращих медичних клініках за привабливими цінами.

Вагомим бонусом є можливість скористатися цілодобовими послугами медасистансу СК «ПРОВІДНА» і програмою лояльності від ПРОВІДНОЇ зі знижками на медичні послуги в клініках та на медикаменти в окремих мережах аптек. Також для більшості програм доступна сучасна інноваційна послуга «ДИСТАНЦІЙНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ».

Розроблені ПРОВІДНОЮ програми check-up враховують Ваші потреби та потреби кожного члена Вашої родини.

Програма «Здорове серце» забезпечить можливість перевірки серцево-судинної системи та консультацій у лікарів-кардіологів. Вона також включає обстеження та діагностично-лабораторні дослідження.

Програма «Будь здоров!» дає можливість кожному пройти якісні медичні обстеження та отримати консультації висококласних вузькопрофільних фахівців.

Програма «Жіноче здоров'я» розроблена спеціально для жінок і надає можливість отримання консультаційлікаря-гінеколога та комплексного профільного медичного обстеження, у т.ч. з діагностичними та лабораторними дослідженнями.

І спеціально для захисту здоров’я Ваших дітей ми розробили програму «Здорова дитина». Це можливість отримати консультації у лікаря-педіатра, терапевта, вузькопрофільного лікаря та пройти обстеження у приватних медичних клініках.

У всіх check-up програмах (за виключенням, поки що, кардіологічної), у Вас є можливість скористатися сервісом «ДИСТАНЦІЙНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ» та отримати консультації досвідчених лікарів через Інтернет.

Ви можете звернутися до лікаря online абсолютно з будь-якого питання,пов'язаного зі здоров'ям. Без поїздок до поліклініки та черг, Ви завжди на зв'язку з черговим або Вашим лікуючим лікарем -24 години на добу кожен день.Також Ви можете отримати поради та рекомендації щодо здоров’я Вашої дитини.

Програми check-up діють поки що тільки у Києві, та незабаром стануть доступні для всіх жителів України.

Вітчизняні лікарі та всесвітні медичні організації оприлюднюють невтішні дані щодо стану здоров’я та динаміки захворювань серед українців. Давайте переборемо сумну статистику разом та зробимо українців самою здоровою європейською нацією!

Вартість

від 490 грн. на одного застрахованого залежно від обраного класу страхування

 

Замовленння полісу ЗДОРОВЕ СЕРЦЕ

 

 

Якщо у Вас виникли питання, зателефонуйте до нашого контакт-центру:

(044) 492-18-18
(095) 933-50-50 (Vodafone)
(073) 933-50-50 (Lifecell)
(096) 933-50-50 (Kyivstar)