Виконавчий директор СК «ПРОВІДНА» отримала відзнаку ЛСОУ — ПРОВІДНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ

← Всі публікації

Виконавчий директор СК «ПРОВІДНА» отримала відзнаку ЛСОУ

Публікація від 20.06.18

19 червня 2018 року Президент ЛСОУ Олександр Філонюк вручив Диплом Ліги страхових організацій України «За значний внесок у розвиток страхування в Україні» Виконавчому директору СК «ПРОВІДНА» Лесі Миколаївні Щербаковій.

Нагородження відбулося під час засідання Президії ЛСОУ, на якому зокрема було підбито підсумки діяльності Ліги за звітний період.

СК «ПРОВІДНА» є членом ЛСОУ з 1996 року. Компанія бере активну участь у розробці та вдосконаленні нормативно-правових актів, що складають законодавчу базу страхової сфери.
Окрім участі у загальних процесах вдосконалення страхового ринку, Компанія послідовно працює в напрямку оптимізації внутрішніх бізнес-процесів.

Виконавчий директор Л. М. Щербакова зазначає, що у 2018 році за підтримки своїх західно-європейських акціонерів Компанія продовжує переймати передовий досвід у європейських колег та впроваджувати інноваційні технологічні й організаційні рішення.
Зокрема, задля підвищення якості клієнтського сервісу було впроваджено SMS-інформування клієнтів, створено паблік–акаунт у месенджері Viber «ПРОВІДНА. Медассистанс», запущено ресурс HelpDesk для організації послуг, надання інформації з можливістю обміну  документами та прийому відгуків від клієнтів.

У рамках оптимізації внутрішніх бізнес-процесів було впроваджено досконалу реєстрацію звернень та звітність на базі новітнього програмного забезпечення з онлайн-доступом до  історії звернень, автоматичним нагадуванням довіреному лікарю тощо.
Також було здійснено web–інтеграцію з медичними закладами для онлайн-запису до відповідного фахівця в зручний час та інтеграцію з аптечними закладами для онлайн відслідкування наявності ліків.

Іноваційним технологічним рішенням є впровадження найсучаснішого контакт-центру «Cisco» (інтелектуальна маршрутизація, запис телефонних розмов та ін.), який підтримує систему CALL-BACK (при замовленні зворотнього дзвінка система Cisco активно резервує координатора та виконує виклик застрахованої особи), з можливістю отримання звіту з показниками дозвону для контролю якості роботи контакт-центру.

Сучасним програмним забезпеченням оздоблюються усі нові майданчики медичного асистансу ПРОВІДНОЇ, що відкриваються останнім часом.
Протягом останніх років ПРОВІДНА залишається абсолютним лідером на українському ринку ДМС, посідаючи перші місця у професійних рейтингах як за обсягами зборів страхових премій, так і за обсягами виплат страхових відшкодувань своїм клієнтам.

Сьогодні СК «ПРОВІДНА» — одна з найбільших компаній українського страхового ринку,  якій довіряють понад 1 млн її страхувальників, значна частина яких - це великі міжнародні та вітчизняні компанії, посольства зарубіжних країн.