Страхова Компанія "ПРОВІДНА" прийняла участь у Третьому Фінансовому Ярмарку — ПРОВІДНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ

← Всі публікації

Страхова Компанія "ПРОВІДНА" прийняла участь у Третьому Фінансовому Ярмарку

Публікація від 16.04.19

 Одна з головних подій українського бізнес-простору, організована Німецько-Українським Фондом, об’єднує представників МСБ та провідних гравців фінансового ринку України.

Фінансовий Ярмарок надає малому та середньому бізнесу можливість отримати актуальну інформацію про банківські, лізингові та страхові продукти для МСБ та інші можливі джерела фінансування. Це чудова нагода для підприємців отримати бізнес-консультації, а також налагодити контакти та нові партнерські відносини.

"Підтримка МСБ та посилення його конкурентоспроможності є головним трендом в Європі, а також актуальним питанням в Україні. Сьогодні були розглянути реальні успішні проекти представників МСБ, які скористалися програмою НУФ та банками партнерами, що отримали довгострокове фінансування за прийнятною ціною. СК "Провідна" бачить великі перспективи в розвитку МСБ та готова надати найкращі умови страхування для потенційних клієнтів.", - зазначив Директор Департаменту страхування корпоративних клієнтів СК "ПРОВІДНА" Ігор Ворса.