СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ПРОВІДНА» ПІДБИЛА ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА 12 МІСЯЦІВ 2020 РОКУ: ЧИСТИЙ ПРИБУТОК СКЛАВ 93,8 МЛН ГРН — ПРОВІДНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ

← Всі публікації

СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ПРОВІДНА» ПІДБИЛА ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА 12 МІСЯЦІВ 2020 РОКУ: ЧИСТИЙ ПРИБУТОК СКЛАВ 93,8 МЛН ГРН

Публікація від 03.03.21

 

Страхова компанія «ПРОВІДНА» підбила підсумки роботи за 12 місяців 2020 року.

Сума зібраних страхових премій склала 841,1 млн грн, що на 11% вище, ніж у 2019 році.

Чистий прибуток склав 93,8 млн грн.

Обсяг виплат страхових відшкодувань клієнтам за звітній період склав 481 млн грн.

Незважаючи на виклики пандемії COVID-19, ПРОВІДНА успішно виконала завдання, які були поставлені перед нею акціонерами, продемонструвавши позитивну динаміку основних фінансових показників.

Більша частина всіх платежів, зібраних за звітний період, припала на договори добровільного медичного страхування (ДМС). Збори з медичного страхування склали 602,7 млн грн. Це на 24,5% більше обсягів зборів попереднього періоду. Страхові виплати за договорами ДМС за 12 місяців 2020 склали 364,7 млн грн.

Компанія продовжує успішну реалізацію стратегії, що спрямована, зокрема, на нарощування портфеля добровільних видів страхування, розробку нових сучасних страхових продуктів та подальше покращення клієнтського сервісу.

У страховому портфелі компанії за підсумками 12 місяців 2020 року, крім ДМС, найбільшу частку зберігає транспортне страхування, в т.ч. КАСКО, та туристичне страхування.

Сума страхових премій за договорами КАСКО склала 90,5 млн грн. При цьому страхові виплати ПРОВІДНОЇ з КАСКО за звітній період склали 57,2 млн грн.

Ефективність реалізації компанією прийнятої стратегії розвитку, визнається незалежними професійними рейтингами та конкурсами.

Так у 2020 році Страхова компанія «ПРОВІДНА» стала переможцем у номінації «Лідер у сфері медичного страхування»  всеукраїнського конкурсу  «СТРАХОВА КОМПАНІЯ РОКУ — 2020» за версією міжнародного фінансового клубу «БАНКИРЪ».

Також у 2020 році ПРОВІДНА  була нагороджена дипломом «Фінансовий Оскар» одразу у двох номінаціях — «Лідер страхової медицини» та «Корпоративний партнер». А за підсумками Національної премії лідерам страхової галузі України ПРОВІДНА отримала почесну відзнаку «ДИПЛОМ ЛІДЕРА «За розвиток медичного страхування в Україні».

Це в котрий раз підтверджує беззаперечні лідируючи позиції ПРОВІДНОЇ на ринку добровільного медичного страхування України.

Страхова компанія «ПРОВІДНА» працює на ринку України з 1995 року.
99,999% акцій СК «ПРОВІДНА» належать IIC Ukraine B.V. (Нідерланди).

Сьогодні СК «ПРОВІДНА» — одна з найбільших компаній українського страхового ринку, якій довіряють понад 1 мільйон її страхувальників, значна частина яких — це великі міжнародні та вітчизняні компанії, посольства зарубіжних країн.

СК «ПРОВІДНА» має цілодобову медичну диспетчерську службу, 22 регіональні центри медичного асистансу і власну договірну мережу, яка налічує понад 4 800 медичних та аптечних закладів, більшість з них — в регіонах.

Протягом останніх років ПРОВІДНА є лідером на українському ринку ДМС, посідаючи перші місця у професійних рейтингах як за обсягами зборів страхових премій, так і за обсягами виплат страхових відшкодувань своїм клієнтам.

На 2021 рік пріоритетними завданнями ПРОВІДНОЇ як і раніше залишаються виконання зобов'язань перед клієнтами, партнерами, співробітниками компанії, а також утримання високого рівня задоволеності клієнтів якістю обслуговування в компанії.