← Всі публікації

Страхова компанія «ПРОВІДНА» підбила підсумки діяльності за липень 2018 року — 40,5 млн.грн виплат клієнтам

Публікація від 22.08.18

У липні 2018 року страхова компанія «ПРОВІДНА» констатує обсяг виплат страхових відшкодувань клієнтам на рівні 40,5 млн. грн.
Сума страхових премій за липень склала 43,6  млн грн.

Більше третини всіх платежів за цей період припало на договори добровільного медичного страхування (ДМС). Збори з медстрахування склали 16,5 млн грн.

Страхові виплати за договорами ДМС у липні 2018 склали 20,2 млн грн. При цьому було врегульовано понад 13,7 тис. страхових випадків з ДМС.

Протягом останніх років ПРОВІДНА залишається абсолютним лідером на українському ринку ДМС, посідаючи перші місця у професійних рейтингах за обсягами як зборів страхових премій, так і виплат страхових відшкодувань своїм клієнтам.

З метою подальшого підвищення якості обслуговування клієнтів компанія відкриває нові майданчики медичного асистансу в регіонах, які комплектуються висококваліфікованим персоналом. Таким чином ПРОВІДНА продовжує реалізацію стратегії збільшення своєї присутності на українському ринку ДМС.

У страховому портфелі компанії у липні 2018 року, крім ДМС (з часткою у 38%), найбільшу частку зберігає транспортне страхування, в т.ч. ОСЦПВ — 30% та КАСКО — 18%.
Сума страхових премій за договорами КАСКО склала 7,7 млн грн. При цьому страхові виплати ПРОВІДНОЇ з КАСКО у липні 2018 року склали 5,8 млн грн., збільшившись на 20,8% у порівнянні з показником за липень 2017 року.

Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» у 2018 р. за підсумками І кварталу вкотре підтвердило рейтинг фінансової стійкості компанії на рівні uaАА+. Цей рейтинг є найвищим з можливих за національною шкалою для страхових компаній, які зареєстровані і працюють в Україні. Згідно з цим рейтингом ПРОВІДНА, порівняно з іншими страховиками, характеризується як компанія з дуже високою фінансовою стійкістю.

Також за результатами роботи у 2 кварталі 2018 р. ПРОВІДНА отримала максимальну загальну оцінку діяльності страховиків-членів Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ).

Сьогодні СК «ПРОВІДНА» — одна з найбільших компаній українського страхового ринку якій довіряють понад 1 млн її страхувальників, значна частина яких — це великі міжнародні та вітчизняні компанії, посольства зарубіжних країн.

СК «ПРОВІДНА» має цілодобову медичну диспетчерську службу, 22 регіональні центри медичного асистансу і власну договірну мережу, яка налічує понад 2 000 медичних та аптечних закладів, з них більше 1 500 — в регіонах.