Страхова компанія «ПРОВІДНА» — Лідер у сфері медичного страхування за версією міжнародного фінансового клубу «БАНКИРЪ»

Публікація від 11.11.21

10 листопада у м. Києві пройшла церемонія нагородження переможців 16-го всеукраїнського конкурсу «СТРАХОВА КОМПАНІЯ РОКУ — 2021» за версією міжнародного фінансового клубу «БАНКИРЪ».

Страхова компанія «ПРОВІДНА» стала переможцем у номінації «Лідер у сфері медичного страхування». 

Також Голові Правління СК «ПРОВІДНА» Щербаковій Лесі Миколаївні було вручено особисту почесну нагороду ім. Вадима Гетьмана «Страховик року».

Раніше у цьому році ПРОВІДНА вже була відзначена у рейтингу «Фінансовий Оскар’2020» у номінації «Лідер страхової медицини» серед страхових компаній.

Також у цьому році на церемонії вручення Національної премії лідерам страхової галузі України ПРОВІДНА отримала одразу дві почесні відзнаки за підсумками роботи на ринку ДМС.

Ефективність реалізації компанією прийнятої стратегії розвитку, визнається не тільки незалежними професійними рейтингами та конкурсами, але й фактичними фінансовими результатами — в жовтні 2021 року сума зібраних страхових премій СК «ПРОВІДНА» перетнула позначку в 1 мільярд гривень, з темпом росту понад 140%.

ПРОВІДНА успішно виконує завдання акціонерів, демонструючи позитивну динаміку усіх основних фінансових показників. На українському ринку добровільного медичного страхування ПРОВІДНА вже понад десятиліття займає лідируючі місця у професійних рейтингах за обсягами як зборів страхових премій, так і виплат страхових відшкодувань своїм клієнтам.

Страхова компанія «ПРОВІДНА» працює на ринку України з 1995 року.
99,999% акцій СК «ПРОВІДНА» належать IIC Ukraine B.V. (Нідерланди).

Сьогодні СК «ПРОВІДНА» — одна з найбільших компаній українського страхового ринку, якій довіряють понад 1 мільйон її страхувальників, значна частина яких — це великі міжнародні та вітчизняні компанії, посольства зарубіжних країн.

Пріоритетними завданнями ПРОВІДНОЇ як і раніше залишаються виконання зобов'язань перед клієнтами, партнерами, співробітниками компанії, а також утримання високого рівня задоволеності клієнтів якістю обслуговування в компанії.