СК «ПРОВІДНА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 150 003 грн. власнику HYUNDAI SANTA FE — ПРОВІДНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ

← Всі публікації

СК «ПРОВІДНА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 150 003 грн. власнику HYUNDAI SANTA FE

Публікація від 05.07.19

Страховий випадок стався у Київській області.

Водій, страхувальник СК «ПРОВІДНА», рухаючись на автомобілі HYUNDAI SANTA FE помітив автомобіль Daewoo Sens, який виїхав на зустрічну смугу руху. В наслідок того, що дорожнє покриття було вкрите крижаною кіркою уникнути зіткнення не вдалося.

В результаті автомобіль, застрахований за КАСКО в СК «ПРОВІДНА», отримав пошкодження переднього бампера, переднього лівого крила та лівого протитуманної фари.

Договір КАСКО, за яким було застраховане авто, включав ризики ДТП, стихійних лих, пожежі, викрадення та протиправних дій третіх осіб. Страхувальник отримав відшкодування збитків у повному обсязі у встановлений законодавством термін. Сума виплати склала 150 003 грн, що повністю покрило витрати на ремонт.

Всього за 1 квартал 2019 року СК «ПРОВІДНА» за договорами страхування КАСКО виплатила клієнтам понад 21,6 млн гривень. Середній термін виплат СК «ПРОВІДНА» по КАСКО складає 6 днів.