СК «ПРОВІДНА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 149 215 грн. власнику VOLKSWAGEN CRAFTER — ПРОВІДНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ

← Всі публікації

СК «ПРОВІДНА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 149 215 грн. власнику VOLKSWAGEN CRAFTER

Публікація від 11.07.19

Страховий випадок стався у м. Київ.

Водій, страхувальник СК «ПРОВІДНА», виявила пошкодження свого автомобіля, який був припаркований на одній із жвавих вулиць Києва, невідомим транспортним засобом. Для фіксації дорожньо-транспортної пригоди на місце події був викликаний наряд поліції.

В результаті даного ДТП автомобіль, застрахований за КАСКО в СК «ПРОВІДНА», отримав ушкодження лівої фари, переднього бампера і лівого переднього крила.

Договір КАСКО, за яким було застраховане авто, включав ризики ДТП, стихійних лих, пожежі, викрадення та протиправних дій третіх осіб. Страхувальник отримав відшкодування збитків у повному обсязі у встановлений законодавством термін. Сума виплати склала 149 215 грн, що повністю покрило витрати на ремонт.

Всього за 1 квартал 2019 року СК «ПРОВІДНА» за договорами страхування КАСКО виплатила клієнтам понад 21,6 млн гривень. Середній термін виплат СК «ПРОВІДНА» по КАСКО складає 6 днів.