СК «ПРОВІДНА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 134 266 грн за пошкоджений автомобіль HONDA CR -V — ПРОВІДНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ

← Всі публікації

СК «ПРОВІДНА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 134 266 грн за пошкоджений автомобіль HONDA CR -V

Публікація від 27.06.19

Страховий випадок стався в м. Київ.

Водій HONDA CR -V, застрахованого по КАСКО в СК «ПРОВІДНА», рухаючись по другорядній дорозі, зупинився на перехресті з круговим рухом. У цей момент водій ВАЗ 2101, який рухався позаду, без дотримання безпечної дистанції та інтервалу руху, не встиг зреагувати і зупиниться, внаслідок чого скоїв зіткнення із застрахованим автомобілем.

В результаті даного ДТП у застрахованого автомобіля було пошкоджено передній бампер, переднє праве крило, передні праві двері.

Договір КАСКО, за яким було застраховане авто, включав ризики ДТП, стихійних лих, пожежі, викрадення та протиправних дій третіх осіб. Страхувальник отримав відшкодування збитків у повному обсязі у встановлений законодавством термін. Сума виплати склала 134 266 грн, що повністю покрило витрати на ремонт.

Всього за 1 квартал 2019 року СК «ПРОВІДНА» за договорами страхування КАСКО виплатила клієнтам понад 21,6 млн гривень. Середній термін виплат СК «ПРОВІДНА» по КАСКО складає 6 днів.