← Всі публікації

СК «ПРОВІДНА» отримала почесну відзнаку «Лідер у сфері медичного страхування»

Публікація від 28.10.20

28 жовтня у м. Києві пройшла церемонія нагородження переможців 15-го всеукраїнського конкурсу «СТРАХОВА КОМПАНІЯ РОКУ — 2020» за версією міжнародного фінансового клубу «БАНКИРЪ».

Страхова компанія «ПРОВІДНА» стала переможцем у номінації «Лідер у сфері медичного страхування». Почесний Диплом було вручено Голові Правління СК «ПРОВІДНА» Щербаковій Лесі Миколаївні.

Раніше у цьому році ПРОВІДНА вже була нагороджена дипломом «Фінансовий Оскар’2019» одразу у двох номінаціях — «Лідер страхової медицини» та «Корпоративний партнер», що в котрий раз підтверджує беззаперечні лідируючи позиції ПРОВІДНОЇ на ринку добровільного медичного страхування України.

Також у цьому році за підсумками Національної премії лідерам страхової галузі України ПРОВІДНА отримала почесну відзнаку «ДИПЛОМ ЛІДЕРА «За розвиток медичного страхування в Україні».

За результатами роботи за 6 місяців 2020року ПРОВІДНА очолила рейтинг страхових компаній Insurance TOP «ТОП-50 на ринку добровільного медичного страхування».

Компанія констатує за звітній період обсяг виплат страхових відшкодувань клієнтам за ДМС на рівні 180,6 млн грн. Це на 22.4% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Сума страхових премій за ДМС за 6 місяців 2020 року збільшилась на 19.5% та склала 338.9 млн грн (або 76% всіх платежів, зібраних за звітний період).

Протягом останніх років ПРОВІДНА займає лідируючі місця на українському ринку добровільного медичного страхування у професійних рейтингах за обсягами як зборів страхових премій, так і виплат страхових відшкодувань своїм клієнтам.

З метою подальшого підвищення якості обслуговування клієнтів компанія відкриває нові майданчики медичного асистансу в регіонах, які комплектуються висококваліфікованим персоналом. Таким чином ПРОВІДНА продовжує реалізацію стратегії збільшення своєї присутності на українському ринку ДМС.

Сьогодні СК «ПРОВІДНА» — одна з найбільших компаній українського страхового ринку, якій довіряють понад 1 мільйон її страхувальників, значна частина яких — це великі міжнародні та вітчизняні компанії, посольства зарубіжних країн.

СК «ПРОВІДНА» має цілодобову медичну диспетчерську службу, 22 регіональні центри медичного асистансу і власну договірну мережу, яка налічує понад 2 000 медичних та аптечних закладів, з них більше 1 500 — в регіонах.