← Всі публікації

СК «ПРОВІДНА» отримала почесну відзнаку «ДИПЛОМ ЛІДЕРА «За розвиток медичного страхування в Україні»

Публікація від 17.08.20

Сімнадцятого серпня у м. Києві пройшла церемонія вручення Національної премії лідерам страхової галузі України.

Нагородження відбувалося під час Презентації підсумків страхового ринку України за I квартал 2020 року, яку організовує журнал «Insurance TOP». Презентація Insurance TOP є одним з найбільш важливих заходів на страховому ринку України.

СК «ПРОВІДНА» отримала почесну відзнаку «ДИПЛОМ ЛІДЕРА «За розвиток медичного страхування в Україні».

Протягом останніх десяти років ПРОВІДНА є лідером на українському ринку ДМС, посідаючи перші місця у професійних рейтингах за як обсягами зборів страхових премій, так і за обсягами виплат страхових відшкодувань своїм клієнтам.

У цьому році ПРОВІДНА вже була нагороджена дипломом «Фінансовий Оскар’2019» одразу у двох номінаціях — «Лідер страхової медицини» та «Корпоративний партнер», що в котрий раз підтверджує беззаперечні лідируючи позиції ПРОВІДНОЇ на ринку добровільного медичного страхування України.

Також за даними Ліги страхових організацій України за I півріччя 2020 в рамках проекту «Відкрите страхування», «ПРОВІДНА» очолила рейтинг страхових компаній за зборами на ринку ДМС. За звітній період сума страхових премій за договорами ДМС склала 338,9 млн грн. Обсяг страхових відшкодувань 180,6 млн грн.

З метою подальшого підвищення якості обслуговування клієнтів компанія відкриває нові майданчики медичного асистансу в регіонах, які комплектуються висококваліфікованим персоналом. Таким чином ПРОВІДНА продовжує реалізацію стратегії збільшення своєї присутності на українському ринку ДМС.

Сьогодні СК «ПРОВІДНА» — одна з найбільших компаній українського страхового ринку, якій довіряють понад 1 мільйон її страхувальників, значна частина яких — це великі міжнародні та вітчизняні компанії, посольства зарубіжних країн.

СК «ПРОВІДНА» має цілодобову медичну диспетчерську службу, 22 регіональні центри медичного асистансу і власну договірну мережу, яка налічує понад 2 000 медичних та аптечних закладів, з них більше 1 500 — в регіонах.