← Всі публікації

СК «ПРОВІДНА» отримала почесні відзнаки за підсумками роботи на ринку ДМС

Публікація від 19.05.21

Дев’ятнадцятого травня у м. Києві пройшла церемонія вручення Національної премії лідерам страхової галузі України.

Нагородження відбувалося під час Презентації підсумків страхового ринку України за 12 місяців 2020 року, яку організовує журнал «Insurance TOP». Презентація Insurance TOP є одним з найбільш важливих заходів на страховому ринку України.

СК «ПРОВІДНА» отримала одразу дві почесні відзнаки за підсумками роботи на ринку ДМС, у тому числі ДИПЛОМ з нагоди 25-ї річниці роботи компанії на ринку медичного страхування.

Протягом останніх десяти років ПРОВІДНА є лідером українського ринку ДМС, посідаючи перші місця у професійних рейтингах як за обсягами зборів страхових премій, так і за обсягами виплат страхових відшкодувань своїм клієнтам.

У цьому році ПРОВІДНА вже була відзначена у рейтингу «Фінансовий Оскар’2020» у номінації «Лідер страхової медицини» серед страхових компаній, що в котрий раз підтверджує беззаперечні лідируючи позиції компанії на ринку добровільного медичного страхування України.

За підсумками 12 місяців 2020 року сума зборів з медичного страхування склала 602,7 млн грн. Це на 24,5% більше обсягів зборів попереднього періоду. Страхові виплати за договорами ДМС за 12 місяців 2020 склали 364,7 млн грн.

Загальна сума страхових премій за підсумки роботи за 12 місяців 2020 року склала 841,1 млн грн, що на 11% вище, ніж у 2019 році.

Чистий прибуток склав 93,8 млн грн.

Страхова компанія «ПРОВІДНА» працює на ринку України з 1995 року.
99,999% акцій СК «ПРОВІДНА» належать IIC Ukraine B.V. (Нідерланди).

Сьогодні СК «ПРОВІДНА» — одна з найбільших компаній українського страхового ринку, якій довіряють понад 1 мільйон її страхувальників, значна частина яких — це великі міжнародні та вітчизняні компанії, посольства зарубіжних країн.

СК «ПРОВІДНА» має цілодобову медичну диспетчерську службу, 22 регіональні центри медичного асистансу і власну договірну мережу, яка налічує понад 4 800 медичних та аптечних закладів, більшість з них — в регіонах. Протягом останніх років ПРОВІДНА є лідером на українському ринку ДМС, посідаючи перші місця у професійних рейтингах як за обсягами зборів страхових премій, так і за обсягами виплат страхових відшкодувань своїм клієнтам.

На 2021 рік пріоритетними завданнями ПРОВІДНОЇ як і раніше залишаються виконання зобов'язань перед клієнтами, партнерами, співробітниками компанії, а також утримання високого рівня задоволеності клієнтів якістю обслуговування в компанії.