СК «ПРОВІДНА» — лідер страхового рейтингу Insurance TOP по ДМС — ПРОВІДНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ

← Всі публікації

СК «ПРОВІДНА» — лідер страхового рейтингу Insurance TOP по ДМС

Публікація від 18.04.19

Сімнадцятого квітня у м. Києві пройшла церемонія вручення Національної премії лідерам страхової галузі України за 2018 рік.

Нагородження відбувалося під час щорічної Презентації підсумків страхового ринку України, яку організовує журнал «Insurance TOP». Презентація Insurance TOP є одним з найбільш важливих заходів на страховому ринку України.

За підсумками 2018 року СК «ПРОВІДНА» посіла 1-е місце у страховому рейтингу Insurance TOP «ТОП-50 на ринку добровільного медичного страхування».

Протягом останніх десяти років ПРОВІДНА залишається абсолютним лідером на українському ринку ДМС, посідаючи перші місця у професійних рейтингах за як обсягами зборів страхових премій, так і за обсягами виплат страхових відшкодувань своїм клієнтам.

У цьому році ПРОВІДНА вже була нагороджена дипломом «Фінансовий Оскар’2018» у номінації «Лідер медицини» серед страхових компаній, що в котрий раз підтверджує беззаперечні лідируючи позиції ПРОВІДНОЇ на ринку добровільного медичного страхування України.

Станом на 31.12.2018 року сума страхових премій за договорами ДМС склала 402.1 млн грн. Обсяг страхових відшкодувань 262,7 млн грн., при цьому було врегульовано понад 304,3 тис. страхових випадків з ДМС.

В рамках реалізації нової стратегії компанії, спрямованої на нарощування портфеля добровільних видів страхування, ПРОВІДНА запроваджує ряд інновацій, спрямованих на підвищення якості обслуговування клієнтів з ДМС. На сьогодні вже впроваджено мобільний додаток для застрахованих, публічний аккаунт в Viber для роботи з клієнтами, впроваджуються особистий кабінет застрахованого за ДМС та електронний бланк страхової карти. Активно ведеться вдосконалення ПО і телефонії.

Також з метою подальшого підвищення якості обслуговування клієнтів компанія продовжує відкриття нових майданчики медичного асистансу в регіонах, які комплектуються висококваліфікованим персоналом, систематично проводяться навчання та тренінги для медичного асистансу.

Таким чином СК «ПРОВІДНА» продовжує реалізацію стратегії збільшення своєї присутності на українському ринку ДМС.

Сьогодні СК «ПРОВІДНА» — одна з найбільших компаній українського страхового ринку, якій довіряють понад 1 мільйон її страхувальників, значна частина яких — це великі міжнародні та вітчизняні компанії, посольства зарубіжних країн.

СК «ПРОВІДНА» має цілодобову медичну диспетчерську службу, 22 регіональні центри медичного асистансу і власну договірну мережу, яка налічує понад 2 000 медичних та аптечних закладів, з них більше 1 500 — в регіонах.