← Всі публікації

СК «ПРОВІДНА» була відзначена «Дипломом лідера» Національної премії журналу Insurance TOP

Публікація від 12.04.18

Одинадцятого квітня у м. Києві пройшла церемонія вручення Національної премії лідерам страхової галузі України за 2017 рік.

Нагородження відбувалося під час щорічної Презентації підсумків страхового ринку України, яку організовує журнал «Insurance TOP». Презентація Insurance TOP є одним з найбільш важливих заходів на страховому ринку України.

За підсумками 2017 року СК «ПРОВІДНА» була відзначена дипломом лідера Національною премією журналу Insurance TOP у номінації «Корпоративне медичне страхування».

У класичному сегменті ДМС компанія посідає першу сходинку рейтингу як за зборами, так і по виплатами майже десять років поспіль. Сьогодні СК «ПРОВІДНА» має цілодобову медичну диспетчерську службу, 22 регіональні центри медичного асистансу і власну договірну мережу, яка налічує понад 2000 медичних та аптечних закладів, з них більше 1500 — в регіонах.

У 2017 році компанія виплатила за договорами ДМС 227,1 млн грн. Збори СК «ПРОВІДНА» за видом ДМС склали 358,8 млн грн, що на 24,2% більше, ніж за 2016 рік.

За підсумком 2017 р., за даними журналу «Insurance TOP» СК «ПРОВІДНА» посіла:
•    1-е місце у страховому рейтингу «ТОП-50 на ринку добровільного медичного страхування» за сумою страхових платежів
•    1-е місце у страховому рейтингу «ТОП-50 на ринку добровільного медичного страхування» за сумою страхових виплат
•    1-е місце у страховому рейтингу «ТОП-50 на ринку ОСАЦВ» («автоцивілка») за сумою страхових виплат
•    3-е місце місце у страховому рейтингу «ТОП-50 на ринку ОСАЦВ» («автоцивілка») за сумою страхових платежів
•    3-е місце місце у страховому рейтингу «Рівень виплат»
•    4-е місце у страховому рейтингу «Чисті страхові платежі за видами»

Всього у 2017 році Компанія зібрала 813,4 млн грн страхових премій, збільшивши збори на 3,39%. Виплати клієнтам за цей період склали 484,3 млн грн.

Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» в 2018 р. підтвердило рейтинг фінансової стійкості компанії на рівні uaАА+. Цей рейтинг є найвищим з можливих за національною шкалою для страхових компаній, які зареєстровані і працюють в Україні. Згідно з цим рейтингом ПРОВІДНА, порівняно з іншими страховиками, характеризується як компанія з дуже високою фінансовою стійкістю.