П’ять років на захисті дитинства! — ПРОВІДНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ

← Всі публікації

П’ять років на захисті дитинства!

Публікація від 27.06.18

У рамках проекту «Поділися теплом» ПРОВІДНА відвідала підопічний дитячий будинок «Любисток» в с. Нові Петрівці Вишгородського району Київської області.

На потребу дитячому будинку були передані меблі.

Цей подарунок був дуже доречний, якраз на період літніх канікул йде ремонт в приміщеннях. Восени, коли діти повернуться з літніх таборів в свою домівку, їх зустрінуть відремонтовані, чисті та утеплені помешкання з оновленими меблями.

СК «ПРОВІДНА» в 2013 році розпочала всеукраїнський благодійний проект «Поділися теплом». Кожна філія компанії взяла під своє шефство один або декілька дитячих будинків, будинків-інтернатів або будинків малятка і організувала постійну підтримку. На сьогодні ПРОВІДНА опікується понад 25 дитячими будинками.

«Ми розпочали проект «Поділися теплом», тому що СК «ПРОВІДНА» соціально відповідальна компанія і виконує свою місію зберігати та піклуватися про добробут кожного мешканця України. Ми не обмежуємося тільки святами або значними датами, ми просто допомагаємо дітлахам.
Планів багато і ми будемо раді всім, хто захоче приєднатися до цієї щирої ініціативи», — прокоментував Владислав Новак, директор з маркетингу СК «ПРОВІДНА».