ПРОВІДНУ зареєстровано в Державіаслужбі України — ПРОВІДНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ

← Всі публікації

ПРОВІДНУ зареєстровано в Державіаслужбі України

Публікація від 12.02.19

СК «ПРОВІДНА» пройшла реєстрацію в Державній авіаційній службі України, що дає змогу активно працювати на ринку авіаційного страхування.

Реєстрацію страховиків впроваджено на виконання вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг та на підставі наказу Державіаслужби «Про реєстрацію страховиків, які мають ліцензію на обов’язкове авіаційне страхування цивільної авіації».

«Вкотре  хочу нагадати нашим клієнтам, що ПРОВІДНА володіє одним з найбільших на ринку ліцензійним портфелем та надає понад 80 видів страхування, в тому числі обов'язкове страхування цивільної авіації, страхування членів екіпажу повітряного судна,  страхуванні відповідальності експлуатанта цивільного повітряного судна комерційної авіації тощо.

ПРОВІДНА вже активно  залучилась до участі у тендерах прямих користувачів – авіакомпаній, аеропортів та інших власників та користувачів повітряного транспорту. Ми завжди індивідуально підходимо до запитів кожного клієнта.» — зазначив Директор Департаменту страхування корпоративних клієнтів СК «ПРОВІДНА» Ворса Ігор Володимирович.