ПРОВІДНА за 12 місяців 2018 року відшкодувала клієнтам за договорами КАСКО 65,3 млн грн — ПРОВІДНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ

← Всі публікації

ПРОВІДНА за 12 місяців 2018 року відшкодувала клієнтам за договорами КАСКО 65,3 млн грн

Публікація від 15.02.19

За попередніми підсумками 12 місяців 2018 року сума страхових премій за договорами КАСКО склала 93,9 млн грн. Обсяг страхових відшкодувань склав 65,3 млн грн., при цьому було врегульовано 4 тис. страхових випадків по КАСКО. Середній термін виплат СК «ПРОВІДНА» по КАСКО складає 6 днів.

В рамках реалізації нової стратегії компанії, спрямованої на нарощування портфеля добровільних видів страхування, ПРОВІДНА активно запроваджує ряд інновацій задля подальшого підвищення якості обслуговування клієнтів по КАСКО.

На сьогодні розроблені та впроваджені нові страхові продукти, які відповідають потребам широкого кола клієнтів, постійно відбуваються навчальні заходи серед співробітників клієнтського сервісу, запроваджуються інновації в бізнес-процесах  тощо.

Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» вкотре підтвердило рейтинг фінансової стійкості компанії на рівні uaАА+. Цей рейтинг є найвищим з можливих за національною шкалою для страхових компаній, які зареєстровані і працюють в Україні. Згідно з цим рейтингом ПРОВІДНА, порівняно з іншими страховиками, характеризується як компанія з дуже високою фінансовою стійкістю.

Сьогодні СК «ПРОВІДНА» — одна з найбільших компаній українського страхового ринку, якій довіряють понад 1 мільйон її страхувальників, значна частина яких — це великі міжнародні та вітчизняні компанії, посольства зарубіжних країн.