ПРОВІДНА взяла участь в XVIII Міжнародному фінансовому форумі — ПРОВІДНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ

← Всі публікації

ПРОВІДНА взяла участь в XVIII Міжнародному фінансовому форумі

Публікація від 17.09.18

З 12 по 15 вересня Виконавчий директор СК «ПРОВІДНА» Щербакова Леся Миколаївна взяла участь у роботі XVIII Міжнародного фінансового форуму.

В рамках Форуму пройшли три тематичні конференції та два круглі столи, присвячені моторному страхуванню і медичній реформі. Основні теми форуму - стан міжнародних фінансових ринків, актуальні питання законодавства і держрегулювання у сфері страхування, проблеми, тренди і технологічні інновації в окремих видах страхування, формування і управління страховими резервами, діяльність основних категорій суб'єктів страхового ринку, інструменти стратегічного менеджменту.

Окрім колегіальних обговорень актуальних питань форуму, Щербакова Леся Миколаївна взяла актину участь у дискусії під час проведення круглого столу «Медична реформа: перші результати, проблеми, впровадження», присвяченого медичній реформі в Україні.

Форум проходив в місті Одесі та зібрав понад 150 представників з 14 країн світу.

Протягом останніх років ПРОВІДНА залишається абсолютним лідером на українському ринку ДМС, посідаючи перші місця у професійних рейтингах за обсягами як зборів страхових премій, так і виплат страхових відшкодувань своїм клієнтам.

Сьогодні СК «ПРОВІДНА» — одна з найбільших компаній українського страхового ринку, якій довіряють понад 1 млн її страхувальників, значна частина яких — це великі міжнародні та вітчизняні компанії, посольства зарубіжних країн.

СК «ПРОВІДНА» має цілодобову медичну диспетчерську службу, 22 регіональні центри медичного асистансу і власну договірну мережу, яка налічує понад 2 000 медичних та аптечних закладів, з них більше 1 500 — в регіонах.