ПРОВІДНА взяла участь в форумі з медичного страхування — ПРОВІДНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ

← Всі публікації

ПРОВІДНА взяла участь в форумі з медичного страхування

Публікація від 27.09.18

27 вересня Виконавчий Директор СК «ПРОВІДНА» Щербакова Леся Миколаївна взяла участь у роботі форуму медичного страхування, організатором якого виступив страховий брокер «Риск энд Лайф Консалтинг».

Основні теми форуму розкривали поточний стан, проблеми та перспективи ринку медичного страхування України.

Окрім колегіальних обговорень актуальних питань форуму, Щербакова Леся Миколаївна виступила спікером на панельний дискусії по темі «Поточна ситуація на ринку ДМС, прогнози та тренди на 2019 р.» в якому взяли участь ТОП менеджери ведучих страхових компаній України.

Протягом останніх років ПРОВІДНА залишається абсолютним лідером на українському ринку ДМС, посідаючи перші місця у професійних рейтингах за обсягами як зборів страхових премій, так і виплат страхових відшкодувань своїм клієнтам.

За минулий рік ПРОВІДНА впровадила цілу низку інноваційних рішень, задля досігнення найвищого рівня якості обслуговування своїх клієнтів.

Сьогодні СК «ПРОВІДНА» — одна з найбільших компаній українського страхового ринку, якій довіряють понад 1 млн її страхувальників, значна частина яких — це великі міжнародні та вітчизняні компанії, посольства зарубіжних країн.

СК «ПРОВІДНА» має цілодобову медичну диспетчерську службу, 22 регіональні центри медичного асистансу і власну договірну мережу, яка налічує понад 2 000 медичних та аптечних закладів, з них більше 1 500 — в регіонах.