ПРОВІДНА відсвяткувала 20-ту річницю роботи на ринку ДМС — ПРОВІДНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ

← Всі публікації

ПРОВІДНА відсвяткувала 20-ту річницю роботи на ринку ДМС

Публікація від 14.12.18

13 грудня в Premier Hotel Lybid в місті Києві відбулося святкування 20-ї річниці роботи ПРОВІДНОЇ на ринку медичного страхування.

У 1998 році СК «ПРОВІДНА» отримала ліцензію на страхування по добровільному медичному страхуванню. За двадцять років роботи СК «ПРОВІДНА» стала беззаперечним лідером на ринку ДМС

У заході взяли участь клієнти СК «ПРОВІДНА», представники крупних українських та міжнародних корпорацій. Спеціальним гостем заходу став Крендельов Іван, якій презентував програму «Best Doctors».

Виконавчий Директор СК «ПРОВІДНА» Щербакова Леся Миколаївна в своїй вступній промові подякувала клієнтам за довіру і впевненість в нашому професіоналізмі та зазначила, що в Компанії протягом усіх років роботи на ринку ДМС основним пріоритетом була якість клієнтського сервісу. За двадцять років ПРОВІДНА стала високотехнологічною компанією, яка застосовує найсучасніші технології та впроваджує інноваційні рішення.

«ПРОВІДНА одна з найвідоміших компаній страхового ринку України – лідер на ринку ДМС. Довіра, прозорість та надійність — ось основні критерії, за якими позитивно оцінюють ПРОВІДНУ клієнти та партнери» — зазначила у своїй вітальній промові Директор департаменту інформаційної політики ЛСОУ Денисова Ірина Олександрівна.

В рамках реалізації нової стратегії СК «ПРОВІДНА», спрямованої на нарощування портфеля добровільних видів страхування, компанія активно запроваджує ряд інновацій задля підвищення якості обслуговування клієнтів. Центральною темою на святкуванні річниці стала презентація мобільного додатку для клієнтів по ДМС.

Сьогодні СК «ПРОВІДНА» — одна з найбільших компаній українського страхового ринку, якій довіряють понад 1 мільйон її страхувальників, значна частина яких — це великі міжнародні та вітчизняні компанії, посольства зарубіжних країн.

СК «ПРОВІДНА» має цілодобову медичну диспетчерську службу, 22 регіональні центри медичного асистансу і власну договірну мережу, яка налічує понад 2 000 медичних та аптечних закладів, з них більше 1 500 — в регіонах.