← Всі публікації

ПРОВІДНА УВІЙШЛА У ТРІЙКУ ЛІДЕРІВ «ФІНАНСОВОГО ОСКАРУ 2020» У НОМІНАЦІЇ «ЛІДЕР СТРАХОВОЇ МЕДИЦИНИ»

Публікація від 03.04.21

Відбулося оголошення переможців ювілейного 25-го фінансового рейтингу журналу БІЗНЕС «Фінансовий Оскар’2020».

ПРОВІДНА була відзначена у номінації — «Лідер страхової медицини» серед страхових компаній, що в котрий раз підтверджує беззаперечні лідируючи позиції компанії на ринку добровільного медичного страхування України.

Переможців обирають у чотири етапи.

На першому етапі редакція журналу БІЗНЕС формує short-list з Топ-10 претендентів у кожній номінації.

На другому етапі оцінювання претендентів на перемогу у основних номінаціях здійснює журі. При цьому члени журі здійснюють оцінювання шляхом незалежного таємного голосування.

На третьому этапі відбувається онлайн голосування за претендентів на перемогу у номінаціях рейтингу на сайті business.ua.

На останньому етапі здійснюється підрахунок балів, отриманих оцінюванням експертного журі (80%) та внаслідок голосування на сайті business.ua (20%). Сума набраних фінкомпаніями та банками балів підраховується редакцією. На підставі отриманих результатів визначаються переможці в номінаціях.

За підсумками 12 місяців 2020 року сума зборів з медичного страхування склала 602,7 млн грн. Це на 24,5% більше обсягів зборів попереднього періоду. Страхові виплати за договорами ДМС за 12 місяців 2020 склали 364,7 млн грн.

Страхова компанія «ПРОВІДНА» працює на ринку України з 1995 року.
99,999% акцій СК «ПРОВІДНА» належать IIC Ukraine B.V. (Нідерланди).

Сьогодні СК «ПРОВІДНА» — одна з найбільших компаній українського страхового ринку, якій довіряють понад 1 мільйон її страхувальників, значна частина яких — це великі міжнародні та вітчизняні компанії, посольства зарубіжних країн.

СК «ПРОВІДНА» має цілодобову медичну диспетчерську службу, 22 регіональні центри медичного асистансу і власну договірну мережу, яка налічує понад 4 800 медичних та аптечних закладів, більшість з них — в регіонах.

Протягом останніх років ПРОВІДНА є лідером на українському ринку ДМС, посідаючи перші місця у професійних рейтингах як за обсягами зборів страхових премій, так і за обсягами виплат страхових відшкодувань своїм клієнтам.

На 2021 рік пріоритетними завданнями ПРОВІДНОЇ як і раніше залишаються виконання зобов'язань перед клієнтами, партнерами, співробітниками компанії, а також утримання високого рівня задоволеності клієнтів якістю обслуговування в компанії.