← Всі публікації

ПРОВІДНА увійшла у трійку лідерів «Фінансового Оскару 2019» одразу у двох номінаціях — «Лідер страхової медицини» та «Корпоративній партнер»

Публікація від 22.05.20

Відбулося оголошення переможців Щорічного фінансового рейтингу журналу БІЗНЕС «Фінансовий Оскар’2019».

ПРОВІДНА була відзначена одразу у двох номінаціях — «Лідер страхової медицини» та «Корпоративний партнер» серед страхових компаній, що в котрий раз підтверджує беззаперечні лідируючи позиції компанії на ринку добровільного медичного страхування України та у корпоративному секторі.

Традиційно вибір переможців відбувався у два етапи.

На першому редакція журналу на підставі звітності компаній та аналізу ринкових тенденцій сформувала short-листи претендентів на перемогу. Окрім фінансових та економічних показників діяльності до уваги були взяті такі чинники, як інноваційність, доступність, зручність сервісів.

На другому етапі до голосування долучились читачі БІЗНЕСа та визнані експерти фінансового ринку, представники банківської, страхової та фондової спільнот, профільних професійних організацій та регуляторних органів.

За підсумками 12 місяців 2019 року сума страхових премій за договорами ДМС склала 483,9 млн грн. При цьому обсяг страхових відшкодувань за ДМС склав 314,9 млн грн.

Сьогодні СК «ПРОВІДНА» — одна з найбільших компаній українського страхового ринку, якій довіряють понад 1 мільйон її страхувальників, значна частина яких — це великі міжнародні та вітчизняні компанії, посольства зарубіжних країн.

СК «ПРОВІДНА» має цілодобову медичну диспетчерську службу, 22 регіональні центри медичного асистансу і власну договірну мережу, яка налічує понад 2 000 медичних та аптечних закладів, з них більше 1 500 — в регіонах.