← Всі публікації

ПРОВІДНА розробила нову програму в лінійці продуктів з ДМС — «Медицина для кожного»

Публікація від 16.04.18

Нова програма «Медицина для кожного» на відміну від корпоративних продуктів ДМС орієнтована на персональний страховий захист громадян та доступна за ціною для більшості українців.

Договір страхування може бути укладений як на одну особу так і для сім'ї або колективу.
За даною програмою у страхувальника є можливість обрати оптимальний для себе страховий варіант для нього з шести пропозицій в залежності від наповнення, страхової суми та страхового платежу.

Безумовно, страхування по ДМС передбачає надання якісного медичного асистансу. Сьогодні СК «ПРОВІДНА» має цілодобову медичну диспетчерську службу, 22 регіональні центри медичного асистансу та власну договірну мережу, яка налічує понад 2000 медичних та аптечних закладів, з них більше 1500 — в регіонах.

ПРОВІДНА - лідер в класичному сегменті ДМС на страховому ринку України майже десять років поспіль як по зборах, так і по страхових виплатах.

У 2017 році компанія виплатила за договорами ДМС 227,1 млн грн. Збори СК «ПРОВІДНА» за видом ДМС склали 358,8 млн грн, що на 24,2% більше, ніж за 2016 рік.

За підсумками 2017 року СК «ПРОВІДНА» була нагороджена «Дипломом лідера» Національної премії журналу Insurance TOP в номінації «Корпоративне медичне страхування».

Детальніше на сторінці страхового продукту за посиланням