← Всі публікації

ПРОВІДНА прийняла участь у роботі форуму «Медична реформа: місія (не)здійсненна»

Публікація від 08.11.18

7 листопада 2018 року Виконавчий Директор СК «ПРОВІДНА» Щербакова Леся Миколаївна взяла участь у роботі форуму «Медична реформа: місія (не)здійсненна».

В рамках форуму пройшло три панельних дискусії: «Медична реформа: шлях до позитивних змін чи хаосу», «Медична реформа: місія НГО та благодійних фондів» та «Медична реформа: проблемні питання та ризики в регіональному аспекті».

Учасники обговорили перші кроки медичної реформи та оцінили подальші перспективи, обговорили питання медичного страхування та міжнародний досвід реформування медичної галузі.

Протягом останніх років ПРОВІДНА залишається абсолютним лідером на українському ринку добровільного медичного страхування, посідаючи перші місця у професійних рейтингах за обсягами як зборів страхових премій, так і виплат страхових відшкодувань своїм клієнтам.

В рамках реалізації нової стратегії компанії, спрямованої на нарощування портфеля добровільних видів страхування, ПРОВІДНА активно запроваджує ряд інновацій, спрямованих на підвищення якості обслуговування клієнтів з ДМС.

Сьогодні СК «ПРОВІДНА» — одна з найбільших компаній українського страхового ринку, якій довіряють понад 1 млн її страхувальників, значна частина яких — це великі міжнародні та вітчизняні компанії, посольства зарубіжних країн.

СК «ПРОВІДНА» має цілодобову медичну диспетчерську службу, 22 регіональні центри медичного асистансу і власну договірну мережу, яка налічує понад 2 000 медичних та аптечних закладів, з них більше 1 500 — в регіонах.