← Всі публікації

ПРОВІДНА ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ «INNOVATION MARKET»

Публікація від 21.11.18

Представники СК «ПРОВІДНА» взяли участь у роботі ІІІ  Міжнародного форумі «INNOVATION MARKET», який у ці дні проходить у Київському Міжнародному Виставковому Центрі.

У рамках форуму відбулася конференція «Digital transformation banks & finance 2018», на якій Директор з маркетингу  СК «ПРОВІДНА» Новак Владислав виступив з докладом про ефективне використання чат-ботів задля збільшення конверсії та мінімізації витрат.

В рамках реалізації нової стратегії СК «ПРОВІДНА», спрямованої на нарощування портфеля добровільних видів страхування, компанія активно запроваджує ряд інновацій задля підвищення якості обслуговування клієнтів.

Сьогодні СК «ПРОВІДНА» — одна з найбільших компаній українського страхового ринку, якій довіряють понад 1 мільйон її страхувальників, значна частина яких — це великі міжнародні та вітчизняні компанії, посольства зарубіжних країн.

СК «ПРОВІДНА» має цілодобову медичну диспетчерську службу, 22 регіональні центри медичного асистансу і власну договірну мережу, яка налічує понад 2 000 медичних та аптечних закладів, з них більше 1 500 — в регіонах.