ПРОВІДНА прийняла участь у eDeliveryDay 2018 — ПРОВІДНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ

← Всі публікації

ПРОВІДНА прийняла участь у eDeliveryDay 2018

Публікація від 13.07.18

12 липня відбулася головна подія цього року в сфері логістики — eDeliveryDay 2018. Це професійний івент для компаній, які формують інфраструктуру ринку доставки в e-commerce.
На заході було презентовано ряд нових логістичних рішень, також активно обговорювалася специфіка роботи галузі.

Запрошені експерти СК «ПРОВІДНА» модерували два блоки заходу, в яких піднімалися актуальні для логістичного ринку теми, зокрема страхування вантажів та відповідальності перевізників.

«Даний івент — відмінний спосіб нагадати власникам профільного бізнесу про важливість страхування вантажів та відповідальності перевізників. Я радий, що під час конференції у ПРОВІДНОЇ з'явилися нові друзі, з якими у нас є спільний інтерес в побудові партнерських відносин» — зазначив Владислав Новак, Директор з маркетингу СК«ПРОВІДНА».

Тему важливості страхування в логістиці продовжив в інтерв'ю одному з українських телеканалів Директор департаменту страхування корпоративних клієнтів СК «ПРОВІДНА» Ігор Ворса, який зокрема розповів про стан справ на світових і українському ринках страхування вантажів.

«ПРОВІДНА забезпечує надійним страховим захистом учасників ринку вантажоперевезень. Ми одні з лідерів страхування, які розуміють потреби як власників вантажів, так і перевізників. Наш досвід в даних видах страхування дозволяє забезпечити «останню милю» для самого вимогливого клієнта» — зазначила Оксана Мотузенко, Директор Департаменту андеррайтингу та перестрахування.

Сьогодні СК «ПРОВІДНА» — одна з найбільших компаній українського страхового ринку, якій довіряють понад 1 млн її страхувальників, значна частина яких — це великі міжнародні та вітчизняні компанії, посольства зарубіжних країн.

Довідка про організатора:
Ukrainian E-commerce Expert — комунікаційна платформа, яка об'єднує компанії, що працюють на ринку електронної комерції в Україні. Проект допомагає розвивати ринок e-commerce в Україні та прагне привнести кращий світовий досвід і сформувати стандарти галузі.