← Всі публікації

ПРОВІДНА прийняла участь у 10 міжнародній агропромисловій виставці «АгроВесна 2020»

Публікація від 22.02.20

Представники СК «ПРОВІДНА» вкторе відвідали унікальну виставкову подію агросектору України – 10 міжнародну виставку ефективного тваринництва та птахівництва «АгроВесна 2020», що об’єднала три міжнародні виставки: “Зернові технології”, Agro Animal Show та “Фрукти. Овочі. Логістика”.

Представники СК «ПРОВІДНА» провели зустрічі з існуючими та потенційними клієнтами і партнерами, а також обговорили актуальні питання агробізнесу України, в т.ч. щодо новітніх підходів до страхування у агропромисловому секторі.

За результатами зустрічей компанія вже отримала нові запити в роботу.

"З кожним роком спеціалізована виставка “АгроВесна 2020” стає ще більш презентабельною та масштабною. Це свідчить про те, що Україна стає більш привабливою для іноземних постачальників технологій та обладнання. «АгроВесна 2020» дає можливість локальним компаніями заявити про себе на міжнародному рівні, а також знайти інвесторів та партнерів.

Я дуже задоволений, що серед учасників є наші клієнти, які постійно представляють нові зразки власної продукції та роблять нашу країну більш технологічно розвиненою", - зазначив Директор Департаменту страхування корпоративних клієнтів СК "ПРОВІДНА" Ігор Ворса.