← Всі публікації

ПРОВІДНА і група компаній "Венбест" домовилися про співпрацю

Публікація від 29.11.18

Страхова компанія "ПРОВІДНА" і група компаній "Венбест" підписали договір про співпрацю, згідно якого послуги корпоративного страхування автопарків будуть надаватися з професійною протиугінною охоронною системою автомобіля.

В рамках співпраці крім страхового захисту клієнти СК "ПРОВІДНА" будуть додатково захищені від угону автомобіля в режимі 24/7.

Корпоративне страхування - найбільш ефективний спосіб захисту фінансової стабільності підприємства і компенсації не прогнозованих фінансових витрат. У той же час, це відмінний інструмент грамотного планування витрат на утримання автопарку.

Корпоративні клієнти отримують в СК "ПРОВІДНА" не просто надійне страхування майна свого бізнесу від широкого спектра ризиків, а й індивідуальний підхід, що враховує всі особливості бізнесу конкретного клієнта.

«За короткий період з початку нашої співпраці системи Венбест вже встановлені на парки автомобілів першим трьом клієнтам. Ми бачимо незаперечні переваги для наших клієнтів в подібному додатковому сервісі і сподіваємося на плідну співпрацю з "Венбест" і надалі.» - зазначив Директор Департаменту страхування корпоративних клієнтів СК «ПРОВІДНА» Ворса Ігор Володимирович.