Про роботу ПРОВІДНОЇ в умовах воєнного стану

Публікація від 14.03.22

Шановні клієнти!

ПрАТ СК «ПРОВІДНА» висловлює Вам свою повагу та вдячність за плідну співпрацю в галузі медичного страхування.

Після запровадженням на території України воєнного стану з 05 год. 30 хв. 24.02.2022 р. ПрАТ "СК "ПРОВІДНА" продовжує працювати та забезпечувати страховий захист застрахованих осіб за договорами добровільного медичного страхування. Медичний асистанс та всі співробітники Товариства, задіяні в укладенні та виконанні договорів добровільного медичного страхування, працюють у штатному режимі - дистанційно та в режимі чергування в офісі, коли це дозволяє оперативна ситуація .

Медична допомога, організація якої передбачена договором страхування, в тому числі планові та профілактичні послуги, надається майже по всій території України з урахуванням фактичного стану системи охорони здоров'я та фактичної можливості організації послуг, роботи клінік, аптек в кожному окремому регіоні. Співробітники медичного асистансу постійно підтримують зв'язок з ЛПУ-партнерами і володіють актуальною інформацією щодо режиму і графіку їх роботи.

Одночасно звертаємо увагу на те, що згідно договорів добровільного медичного страхування Товариство не несе відповідальність за захворюваннями і травмами, отриманими внаслідок форс-мажорних обставин, військових та соціальних конфліктів.

У випадку, якщо Ви звернулись до клініки самостійно, сплатили рахунок та якщо сума страхової виплати за одним страховим випадком згідно фінансових документів не перевищує 5000,00 (п’ять тисяч) грн., Ви можете скористатися спрощеною схемою врегулювання, якщо це передбачено умовами договору страхування, шляхом прикріплення скан (фото) копій фінансових документів на сайті Компанії за посиланням: 
https://providna.ua/claim

ПрАТ "СК "ПРОВІДНА" підтримує застрахованих осіб, мобілізованих до лав ЗСУ та підрозділів територіальної оборони. Для даних застрахованих осіб, як і для інших, доступна медична допомога, згідно умов договорів страхування, з урахуванням передбачених договором виключень щодо покриття захворювань і травм, отриманих внаслідок форс-мажорних обставин.

ПрАТ "СК "ПРОВІДНА" своєчасно розраховується з клініками-партнерами, здійснює страхові виплати та платежі до бюджету, укладає нові та пролонгує діючі договори страхування, виконує зобов’язання перед клієнтами та співробітниками.

ПрАТ "СК "ПРОВІДНА" і надалі працює та робить все можливе для забезпечення наших клієнтів необхідною медичною допомогою. Отже, просимо Вас вчасно та в повному обсязі вносити страхові платежі за укладеними договорами страхування з метою надання застрахованим особам безперервного медичного сервісу. Ми сподіваємося і будемо вдячні за Ваше розуміння ситуації, що склалася.