← Всі публікації

Підсумки роботи СК «ПРОВІДНА» за 9 місяців 2021 року: чистий фінансовий результат склав 74,3 млн грн

Публікація від 08.12.21

Видання «Insurance TOP» оприлюднило показники діяльності страхових компаній за 9 місяців 2021 року.

Чистий фінансовий результат СК «ПРОВІДНА» за підсумками 9 місяців 2021 року склав 74,3 млн грн. За цим показником компанія займає 6-те місце на українському ринку страхування.

Напередодні презентації підсумків страхового ринку до компанії з робочим візитом завітав представник акціонерів СК «ПРОВІДНА» Якоб Вестерлакен, Директор IIC Ukrainе B.V. (Нідерланди).


Підчас робочих зустрічей з керівництвом ПРОВІДНОЇ обговорювалися результати діяльності Компанії та стратегічні плани на 2022 рік.

Пан Вестерлакен зазначив, що задоволений фінансовими результатами компанії, та високо оцінює роботу керівництва. Компанія впевнено реалізовує прийняту стратегію розвитку,  а інвестиції в ПРОВІДНУ досягли необхідного ефекту. Впевнена динаміка показників діяльності компанії є позитивним сигналом для подальшої інвестиційної активності власників компанії. 

За підсумками роботи ПРОВІДНОЇ за 9 місяців об’єм валових страхових премій склав 956,1 млн грн, що на 43,6% вище, ніж за 9 місяців 2020 року. А вже у жовтні 2021 року сума зібраних страхових премій СК «ПРОВІДНА» перетнула позначку в 1 мільярд гривень!

Обсяг виплат страхових відшкодувань клієнтам за звітній період склав 431,8 млн грн.

ПРОВІДНА входить у ТОП-10 страхового ринку України за обсягами як валових, так і чистих страхових премій. Також компанія знаходиться у ТОП-10 рейтингу «Корпоративне страхування юридичних осіб» та у ТОП-5 рейтингу туристичного страхування.

Більша частина всіх платежів, зібраних за звітний період, припала на договори добровільного медичного страхування (ДМС). Збори з медичного страхування склали 677,4 млн грн. Це на 38,2% більше обсягів зборів попереднього періоду.

За цим видом компанія традиційно займає одне з перших місць на українському страховому ринку.

Окрім ДМС найбільшу частку у страховому портфелі компанії зберігає транспортне страхування, в т.ч. КАСКО, та туристичне страхування.

Ефективність реалізації компанією прийнятої стратегії розвитку, визнається незалежними професійними рейтингами та конкурсами. У цьому році ПРОВІДНА вже була відзначена у рейтингу «Фінансовий Оскар’2020» у номінації «Лідер страхової медицини» серед страхових компаній, а також отримала одразу дві почесні відзнаки за підсумками роботи на ринку ДМС на церемонії вручення Національної премії лідерам страхової галузі України.

За підсумками 16-го всеукраїнського конкурсу «СТРАХОВА КОМПАНІЯ РОКУ — 2021» міжнародного фінансового клубу «БАНКИРЪ» компанія визнана переможцем у номінації «Лідер у сфері медичного страхування».

Також Голові Правління СК «ПРОВІДНА» Щербаковій Лесі Миколаївні було вручено особисту почесну нагороду ім. Вадима Гетьмана «Страховик року».

 Страхова компанія «ПРОВІДНА» працює на ринку України з 1995 року.

99,999% акцій СК «ПРОВІДНА» належать IIC Ukraine B.V. (Нідерланди).

Сьогодні СК «ПРОВІДНА» — одна з найбільших компаній українського страхового ринку, якій довіряють понад 1 мільйон її страхувальників, значна частина яких — це великі міжнародні та вітчизняні компанії, посольства зарубіжних країн.

Пріоритетними завданнями ПРОВІДНОЇ як і раніше залишаються виконання зобов'язань перед клієнтами, партнерами, співробітниками компанії, а також утримання високого рівня задоволеності клієнтів якістю обслуговування в компанії.