Акція «Сезон вигідного страхування»

Публікація від 04.11.20

ОФІЦІЙНІ УМОВИ АКЦІЇ
«Сезон вигідного страхування» (далі - Умови)

АКЦІЮ ЗАВЕРШЕНО!

1.      Організатор Акції:

1.1.    Ініціатором та організатором Акції «Сезон вигідного страхування» (надалі – Акція) є Приватне акціонерне товариство «Страхова Компанія «ПРОВІДНА» (далі — СК «ПРОВІДНА»).

1.2.    Місцезнаходження СК «ПРОВІДНА»: пр. Повітрофлотський, 25, м. Київ, 03042, Україна. Адреса для листування: бульв. Тараса Шевченка, 37/122, м. Київ, 01032, Україна, тел.: (044) 492-18-18

2.      Тривалість та територія проведення Акції:

2.1.    Акція триває з 05 листопада до 31 грудня 2020 року включно (далі за текстом — «Період проведення Акції»).

2.2.    Акція проводиться на всій території України, крім території Автономної Республіки Крим та території Донецької та Луганської областей, на  яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження.

3.      Учасники Акції:

Учасниками Акції можуть бути страхувальники – дієздатні фізичні особи, які в Період проведення Акції мають намір одночасно укласти 2 договори добровільного страхування зі строком дії 6 місяців або 1 рік за страховим продуктом «ТУРБОТА ОН-ЛАЙН+» та один  договір добровільного страхування за одним із наступних страхових продуктів:

Страховий продукт

Мінімальний страховий платіж до застосування спеціального коефіцієнту, грн.


«ПРОВІДНА Квартира Універсал»


300,00


«ПРОВІДНА Будинок Універсал»


245,00


«Квартира в безпеці»


300,00


«СТОП.КОРОНАВІРУС»


225,00

 

4.       Порядок застосування Умов Акції:

4.1.    Умови Акції застосовуються до договорів страхування, які укладені за продуктами, зазначеними в п. 3. цим Умов, сплачені в повному обсязі без застосування розстрочки та (або) відстрочки страхового платежу в зазначений Період проведення Акції та вступили в дію до 15 січня 2021 року включно.

4.2.    Основною складовою цих Умов є застосування спеціального коефіцієнту для визначення акційної ціни страхових продуктів.

4.3.    Страховий тариф за цими Умовами визначається шляхом множення розрахункового страхового тарифу на спеціальний коефіцієнт:

Страховий продукт

Строк дії договору страхування

Значення спеціального коефіцієнту


«ТУРБОТА ОН-ЛАЙН+»

12 місяців

до 0,75


«ПРОВІДНА Квартира Універсал»


«ПРОВІДНА Будинок Універсал»


«Квартира в безпеці»


«ТУРБОТА ОН-ЛАЙН+»

6 місяців

до 0,8


«СТОП.КОРОНАВІРУС»

 

4.4.    Укладання договорів страхування на Акційних умовах, здійснюється при наявності  попереднього Андерайтерського висновку.

4.5.    При укладанні договорів страхування на Акційних умовах інші коефіцієнти для визначення ціни за страховими продуктами, зазначеними в п. 3 Умов, не застосовуються.

 5.      Інформування щодо Умов проведення Акції здійснюється шляхом розміщення цих Умов на офіційному сайті СК «ПРОВІДНА» та в кожному офісі СК «ПРОВІДНА».

Потрібна консультація? Телефонуйте 0-800-50-45-45