85% клієнтів ПРОВІДНОЇ задоволені обслуговуванням у Компанії за підсумками травня 2019 — ПРОВІДНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ

← Всі публікації

85% клієнтів ПРОВІДНОЇ задоволені обслуговуванням у Компанії за підсумками травня 2019

Публікація від 03.06.19

Згідно з останніми результатами регулярного моніторингу за підсумками травня 2019 року 85,2% клієнтів ПРОВІДНОЇ задовільно оцінили роботу компанії при врегулюванні страхових подій по КАСКО та «Автоцивільці». Рівень задоволеності клієнтським сервісом корпоративних страхувальників зберігається на квітневій позначці 85,9%.

ПРОВІДНА послідовно впроваджує нові стандарти обслуговування клієнтів та інноваційні підходи при врегулюванні страхових подій. Одним з головних практичних результатів розвитку клієнтського сервісу компанії стало істотне скорочення термінів врегулювання.

Наразі середній термін врегулювання з «Автоцивілки» за підсумками 4 кварталу 2018 року скоротився до 82 днів. Середній термін виплат по КАСКО складає 6 днів.

Дані показники зумовлюють високий рівень лояльності клієнтів - 87,7% опитаних готові переукласти договір страхування після процесу врегулювання страхової події.

Як зазначила Виконавчий директор компанії, Леся Миколаївна Щербакова, на нещодавній Нараді директорів філій: «Ми дотримуємося обраної стратегії розвитку і продовжуємо рости в ключових сегментах, як кількісно, так і якісно. Завдяки глибокому розумінню явних та прихованих потреб клієнтів у нас, зокрема, кращий сервіс по ДМС на українському ринку — як по наповненню, так і за якістю обслуговування, і за доступними для наших клієнтів можливостями. Ми впритул зайнялися реалізацією електронних форм договорів страхування, в короткі терміни запустивши електронний ВЗР і електронний ІФЛ. Йде велика робота над удосконаленням сервісу по одному з ключових видів страхування для компанії — КАСКО».