1 000 000 000 грн страхових премій!

Публікація від 27.10.21

В жовтні 2021 року сума зібраних страхових премій СК «ПРОВІДНА» перетнула позначку в 1 мільярд гривень!

ПРОВІДНА успішно виконує завдання акціонерів, демонструючи позитивну динаміку усіх основних фінансових показників. Стратегія її розвитку спрямована, зокрема, на нарощування портфеля добровільних видів страхування, розробку нових сучасних страхових продуктів та подальше покращення клієнтського сервісу.

Найбільшу частку у страховому портфелі компанії зберігає ДМС, транспортне страхування, в т.ч. КАСКО, та туристичне страхування.

На українському ринку добровільного медичного страхування ПРОВІДНА вже понад десятиліття займає лідируючі місця у професійних рейтингах за обсягами як зборів страхових премій, так і виплат страхових відшкодувань своїм клієнтам.

Ефективність реалізації компанією прийнятої стратегії розвитку, визнається незалежними професійними рейтингами та конкурсами. У цьому році ПРОВІДНА вже була відзначена у рейтингу «Фінансовий Оскар’2020» у номінації «Лідер страхової медицини» серед страхових компаній, а також отримала одразу дві почесні відзнаки за підсумками роботи на ринку ДМС на церемонії вручення Національної премії лідерам страхової галузі України.

Страхова компанія «ПРОВІДНА» працює на ринку України з 1995 року.
99,999% акцій СК «ПРОВІДНА» належать IIC Ukraine B.V. (Нідерланди).

Сьогодні СК «ПРОВІДНА» — одна з найбільших компаній українського страхового ринку, якій довіряють понад 1 мільйон її страхувальників, значна частина яких — це великі міжнародні та вітчизняні компанії, посольства зарубіжних країн.

Пріоритетними завданнями ПРОВІДНОЇ як і раніше залишаються виконання зобов'язань перед клієнтами, партнерами, співробітниками компанії, а також утримання високого рівня задоволеності клієнтів якістю обслуговування в компанії.