Корпоративним клієнтам

Наявність страхового полісу підвищує фінансову стійкість бізнесу. Це доводить практика тисяч підприємств України і всього світу. Десятки чинників, від форс-мажору до жорстких методів конкурентної боротьби, щодня створюють загрозу існуванню і успіху Вашої справи.

Надійний страховий захист допомагає набути упевненості в завтрашньому дні, створює репутацію компанії перед клієнтами і кредиторами як надійного і відповідального партнера.

Наші послуги

ПРОВІДНА пропонує надійні програми страхового захисту бізнесу, які покривають практично усі риски, пов'язані з підприємницькою діяльністю, - виробничих підприємств, магазинів, ресторанів, автосалонів, офісних і складських приміщень і багатьох інших.

ПРОВІДНА застосовує індивідуальний підхід до кожного клієнта, який полягає в ретельному вивченні специфіки діяльності підприємства, визначенні ризиків, якими клієнт може управляти самостійно, а також ризиків, які доцільно застрахувати.

У разі настання страхової події, компанія оперативно здійснює страхову виплату з метою збереження стабільної роботи підприємства.