Школа Страхового Агента

«Школа Страхового Агента» – напрямок діяльності Навчального центру ПРОВІДНОЇ, спеціально організований для професійної підготовки, навчання, супроводу та подальшого підвищення рівня кваліфікації страхових агентів і менеджерів по роботі з агентами, менеджерів офісних, корпоративних і партнерських продажів.

Завдання «Школи Страхового Агента» — створення та розвиток багаторівневої системи навчання та підвищення кваліфікації працівників вертикалі продажів ПРОВІДНОЇ, що поєднана єдиною концепцією та методологією та включає всі технологічні етапи від діагностики потреби в навчанні до впровадження розроблених навчальних програм і моніторингу їхньої ефективності.

У чому полягає робота страхового агента?

Страховий агент — це цікава професія з вигідними умовами оплати. У ваші обов’язки входитимуть зустрічі з наявними та потенційними клієнтами, інформування клієнтів про страхові послуги, підписання Договорів страхування та їхній подальший супровід.

У наших агентів вільний розклад роботи та відрядна оплата праці.

Робота страхового агента під силу кожному, незалежно від освіти та досвіду в страхуванні.

Ви станете успішним страховим агентом, якщо ви:
- комунікабельні;
- організовані;
- готові до навчання;
- спрямовані на результат;
- ініціативні та готові працювати в команді.

Як стати страховим агентом?
Щоб стати агентом ПРОВІДНОЇ, вам слід просто заповнити анкету.
Спочатку під керівництвом досвідченого менеджера ви отримаєте практичний досвід та вивчите основи страхової справи. Ви матимете можливість безкоштовно пройти курс навчання, впродовж якого отримаєте навички ведення страхових розрахунків та заповнення документації. У спеціально створеній «Школі Страхового Агента» ви оволодієте мистецтвом продажів страхових послуг, і це допоможе знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Кваліфікаційні вимоги до агентів, які здійснюють продаж полісів ОСЦПВ. Страхові агенти, які здійснюватимуть продаж полісів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ), повинні відповідати ряду кваліфікаційних вимог, передбачених Національною комісією, яка здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Ці вимоги затверджені Розпорядженням № 1398/23930 від 14. 08. 2013 року.

Згідно з цим розпорядженням, агентам, які здійснюватимуть діяльність із продажу полісів ОСЦПВ, слід починати підготовку з обов'язкового вивчення основних принципів страхування і посередницької діяльності у даній сфері, які визначені законодавчою базою. Матеріал для обов'язкового вивчення розміщений на сторінці «Підготовка страхового агента».

Після самостійного вивчення навчальних матеріалів вам слід відвідати безкоштовні очні заняття в підрозділах компанії в регіоні вашого проживання.

Навчання в Компанії безкоштовне

Як оплачується робота страхового агента?
Система оплати праці страхового агента в ПРОВІДНІЙ — одна з найкращих на ринку.
Страховий агент — це наш довгостроковий партнер, тому ми завжди будуємо партнерські відносини на основі відкритості та взаємовигоди.

Агенти ПРОВИДНОЇ впродовж року беруть участь у змаганнях, переможці яких нагороджуються цінними подарунками

Кар’єра страхового агента
Робота страхового агента не тільки цікава та прибуткова, але й дає перспективу особистого зростання. ПРОВІДНА пропонує можливість досягнути висот кар’єри в стабільній компанії з високопрофесійним колективом. Успішні страхові агенти можуть очолити групу агентів (стати менеджером агентської групи), що дозволить суттєво збільшити власний дохід і продемонструвати талант керівника. І можливо, найближчим часом саме ви отримаєте можливість максимально проявити свої здібності в одній із найбільших страхових компаній України.

Кар’єрний ріст страхового агента:
- агент
- менеджер роботи з агентами
- директор Центру прийому та обслуговування клієнтів
- заступник директора філії

Десятки менеджерів ПРОВІДНОЇ розпочали свою кар’єру в компанії з посади страхового агента, найактивніші з них стали менеджерами агентських груп та директорами Центрів обслуговування клієнтів

ПРОВІДНА надає можливість:
- стати успішним
- стати штатним працівником компанії
- зробити кар’єру