Підготовка страхового агента

Страховий агент - це обличчя компанії. Саме він починає працювати над формуванням глибокої довіри між клієнтом і компанією, тому СК «ПРОВІДНА» приділяє особливу увагу підготовці своїх працівників. Робота страхового агента передбачає глибоке вивчення дисципліни страхування та законодавства України у цій сфері.

Навчання страхового агента проходить у кілька етапів:

1. Самостійне вивчення документальної бази страхування на порталі компанії.

2. Аудиторне (очне) навчання у підрозділах компанії в регіоні проживання агента.

3. Навчання в Школі страхового агента.

На цій сторінці розміщені документи, що регламентують основні принципи страхування і посередницької діяльності у сфері ОСЦПВ, які всі кандидати на посаду страхового агента повинні вивчити самостійно:

1. Цивільний Кодекс України (в частині положень про договори страхування, як окремий вид зобов'язань: посилання

2. Закон України «Про страхування» посилання

3. Закон України «Про ОСЦПВ» посилання

4. Положення про порядок проведення діяльності страховими посередниками, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1996 року №1523 посилання

5. Ліцензійні умови проведення ОСЦПВ, затверджені Розпорядженням Державної комісії з урегулювання ринків фінансових послуг України від 23 грудня 2004 року №3178, зареєстрованих у Мін'юсті 27.12.2004 р. за № 1654/10253 (зі змінами). посилання

Після самостійного вивчення навчальних матеріалів страховому агентові слід відвідати безкоштовні очні заняття в підрозділах компанії в регіоні його проживання.