Партнери ПРОВІДНОЇ

АТ «ОТП БАНК»

ОТП БАНКАкціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України.

На українському ринку банк представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості.

На сьогодні - АТ «ОТП БАНК» є ядром фінансової групи, до складу якої входять компанії групи ОТП в Україні: компанія з управління активами ТОВ «ОТП Капітал» і лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг».

Усі перераховані компанії проводять успішну діяльність, посідаючи провідні позиції в своїх сегментах".

 

АТ “ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК

pinbankАТ “ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК” налічує понад 20 років успішної діяльності на ринку банківських послуг України. У банківській сфері займає одну з лідируючих позицій у категорії “Банк з найбільшим інноваційним потенціалом” та “Банк з найбільш динамічним розвитком”. З 2007 року Банк бере участь у визначенні кредитного рейтингу по Національній рейтинговій шкалі. У серпні 2019 року Банк отримав підвищення кредитного рейтингу з uaA до рівня uaAA з прогнозом «стабільний». Банк є учасником багатьох фінансових установ, платіжних систем та асоціацій.

 

ULF Leasing

ULF Leasing (ТОВ «Український лізинговий фонд») – один із лідерів національного ринку.

Компанія створена в 2011 році та надає послуги фінансового і оперативного лізингу, технічного сервісного обслуговування та управління корпоративними автопарками власним підрозділом сервісу по всій території України.

 

FCI Company

FCI Company - професійний страховий посередник.

Працює на ринку страхування України з 2007 р. Послугами компанії користуються більше 1500 підприємств і понад 3000 громадян України.

Мета FCI Company - cтворювати фінансову стабільність підприємств і громадян України, покращуючи якість послуг страхування. СК "ПРОВІДНА" співпрацює з FCI Company з 2008 р.

 

Giraf.ua

Компанія "Giraf.ua" – онлайн-помічник у сфері порівняння та продажу страхових і банківських послуг.

Проект був створений для того, щоб враження про покупки в Інтернеті зробити приємними для клієнтів. Сервіс один з небагатьох, який дає можливість з легкістю прорахувати вартість полісів в онлайн-калькуляторі ОСЦПВ, КАСКО, Зелена карта, а також медичного страхування для виїжджаючих за кордон.

 

Autoua.net

Онлайнсервіс Autoua.net відомий українським автошанувальникам більше 17 років.

Autoua.net - одна з найбільших і найвідоміших автомобільних спільнот України, завдяки якому автовласники купують і продають машини, діляться досвідом, обговорюють та обирають автотовари і послуги. Страхування від онлайн Autoua.net - це найвигідніші пропозиції за такими видами страхових продуктів, як: АВТОЦИВІЛКА (ОСЦПВ), КАСКО, Зелена картка і Travel.