Кар'єра в ПРОВІДНІЙ

Навчання в ПРОВІДНІЙ

Працювати в СК «ПРОВІДНА» престижно і вигідно!

Розроблено компанією robota.ua спеціально для компанії ПРОВІДНА, СК

Будуйте свою кар'єру з лідером ринку

Страхова компанія ПРОВІДНА одна з найбільших компаній, лідерів українського страхового ринку. Регіональна мережа ПРОВІДНОЇ складається з 25 філій, 25 Центрів клієнтського сервісу і понад 300 офісів по всій Україні. На сьогоднішні в Компанії працює понад 2 000 співробітників. 

Навчання і розвиток співробітників

У Компанії розроблена та діє система навчання та підвищення кваліфікації. Приміром, початківці проходять корпоративне навчання новій, затребуваній на ринку, спеціальності страхового агента. Якщо ж ви професіонал - ми підвищимо вашу кваліфікацію. Також співробітникам доступна система дистанційного навчання, яка покликана підвищувати рівень професійних знань і навичок персоналу компанії.

Ми пропонуємо реальний кар'єрний ріст

Компанія заохочує розвиток та кар'єрний ріст персоналу. У ПРОВІДНІЙ працює програма ротації кадрів, згідно з якою кращим співробітникам пропонують застосувати свої знання в новому департаменті або регіоні.

При появі посади чи створенні нової вакансії, у першу чергу ми шукаємо кандидата всередині компанії, даючи можливість співробітникам розвиватися, освоювати нові напрямки і рухатися по кар'єрних сходах.

Пільги та спеціальні пропозиції для співробітників

ПРОВІДНА піклується про добробут і соціальний захист своїх співробітників і членів їх сімей. Ми пропонуємо вам соціальні програми, ексклюзивні пропозиції та спеціально розроблені пільги з медичного страхування, страхування майна (нерухомості, автотранспорту) і відповідальності.

Приєднуючись до ПРОВІДНОЇ, ви стаєте членом дружної команди професіоналів, долучаєтеся до багаторічних традицій страхового бізнесу, отримуєте широкі можливості для професійної самореалізації та кар'єрного зростання.

Якщо Ви:

  • Хочете і можете досягати мети;
  • Хочете працювати в команді;
  • Клієнтоорієнтовані;
  • Цінуєте корпоративність і причетність до Компанії;
  • Готові змінюватися на краще;
  • Займаєтесь самовдосконаленням
 

Будемо раді бачити Вас в нашій Команді!

Залишити заявку

Досвід в продажах: *

Досвід в страхуванні: *